O nas

Aktualnie znajdujesz się na:

O nas

Poznaj nasze marki LuK INA i FAG

Grupa Schaeffler

Grupa Schaeffler jest zintegrowanym, wiodącym, globalnym dostawcą dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Spółka stawia na najwyższą jakość, doskonałe technologie i silne zdolności innowacyjne. Grupa Schaeffler daje istotny wkład w przedsięwzięcie "Mobilność jutra" w postaci komponentów o wysokiej precyzji i systemów stosowanych w silnikach, skrzyniach biegów i podwoziach, a także łożysk tocznych i prostych rozwiązań o wielu zastosowaniach przemysłowych.

Firma technologiczna osiągnęła w roku 2018 przychody w wysokości około 14,2 mld euro. Z około 90.500 pracownikami, Schaeffler jest jedną z największych na świecie firm rodzinnych. Posiada ogólnoświatową sieć zakładów produkcyjnych, zaplecze badawczo-rozwojowe i firmy handlowe w około 170 lokalizacjach w ponad 50 krajach.

 

 

LuK

Wieloletnie doświadczenie, technologie przyszłości – systemy i elementy układów napędowych

Dzięki ofercie produktów LuK RepSet (LuK RepSet, LuK RepSet Pro, LuK RepSet DMF oraz LuK RepSet 2CT) Schaeffler Automotive Aftermarket wspiera warsztaty podczas profesjonalnej naprawy sprzęgieł. Dodatkowo, eksperci z dziedziny Aftermarketu opracowali zestaw naprawczy LuK RepSet SmarTAC, który umożliwia naprawę sprzęgieł w samochodach ciężarowych.


Oprócz szerokiej oferty dotyczącej sprzęgieł oraz zestawów naprawczych, portfolio obejmuje także elementy hydrauliczne niezbędne do naprawy części współpracujących z układem sprzęgła oraz pompy wspomagania.
 

 

INA

Schaeffler kształtuje mobilność przyszłości już dziś

Oferta Schaeffler Automotive Aftermarket obejmuje rozwiązania dla napędu rozrządu oraz układu paska wielorowkowego (FEAD), a także elementów rozrządu zaworowego – włączając w to zestawy INA SET oraz INA KIT – z pompą lub bez pompy cieczy chłodzącej. Ponadto w ramach oferty znajdą Państwo rolki napinające i prowadzące, zestawy INA FEAD KIT, mechaniczne oraz hydrauliczne popychacze, razem z dźwigienkami zaworowymi.

Marka INA ma do zaoferowania także szeroki asortyment elementów przekładni oraz mechanizmu różnicowego dla manualnych skrzyń biegów w samochodach osobowych, włączając w to profesjonalny zestaw naprawczy INA GearBOX

FAG

Precyzja i niezawodność – począwszy od łożysk kół aż po zaawansowane moduły kół

Specjaliści z dziedziny Aftermarketu mają wszystko co potrzebne do przeprowadzenia szybkiej wymiany łożyska koła. Oferta produktów FAG obejmuje precyzyjne i niezawodne łożyska kół oraz zaawansowane zestawy łożysk – takie jak FAG WheelSet, czy FAG WheelPro, czyli zestaw naprawczy umożliwiający wymianę łożysk kół na jednej osi, a także zestawy naprawcze dla lekkich samochodów użytkowych oraz zestawy FAG RIU (Repair Insert Unit) dla pojazdów ciężarowych.
 
 
 
 
 
 

Opcje strony

  •  
  •  
Schaeffler Automotive Aftermarket

Wszystkie produkty i rozwiązania naprawcze oferowane przez Schaeffler Automotive Aftermarket charakteryzują się zaawansowaną technologią oraz jakością produktów oferowanych na pierwszy montaż (OE). Oferta specjalistów Aftermarketu obejmuje wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy – od części zamiennych w jakości OE, poprzez zestawy naprawcze aż po specjalistyczne narzędzia. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej oferty na rynku dla układów przeniesienia napędu, silników oraz zawieszenia w samochodach osobowych, lekkich pojazdach użytkowych, pojazdach ciężarowych, autobusach i traktorach - do zastosowania we wszystkich klasach i modelach pojazdów.

 

 

Opcje strony

do góry