Nowości

Aktualnie znajdujesz się na:

Najlepsi trenerzy

Szkolenia techniczne Schaeffler REPXPERT prowadzone są przez doświadczonych trenerów.

Nasi trenerzy posiadają wiedzę techniczną (Schaeffler jest dostawcą części na pierwszy montaż) oraz bogatą wiedzę praktyczną.

 

Kacper Zabłocki

od ponad 6 lat specjalista ds. technicznych w Schaeffler Polska. Od 2 lat teamleader zespołu technicznego. Absolwent Politechniki Warszawskiej, na wydziale eksploatacji pojazdów samochodowych oraz transportu. Swoją karierę rozpoczynał  jako trener szkoleń teoretycznych i praktycznych w branży motoryzacyjnej. W Schaeffler Polska jest ekspertem ds. szkoleń i analiz technicznych.

Przemysław Matusiak


Zatrudniony w Schaeffler Polska od 2018 jako wsparcie Działu Technicznego i kierowca Mobilnego Centrum Szkoleniowego. Obecnie jest wsparciem zespołu w zakresie doboru części zamiennych oraz infolinii technicznej. Bierze czynny udział w prowadzeniu szkoleń technicznych oraz wykonywaniu analiz technicznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako zawodowy kierowca w kraju oraz za granicą. Z zamiłowania pasjonat motoryzacji, kierowca oraz mechanik samochodów rajdowych i ciężarowych.

Jerzy Horbaty


Od 2010 roku specjalista ds. szkoleń i analiz technicznych części zamiennych firmy Schaeffler. Prowadzi szkolenia z produktów LuK INA FAG. Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale transportu oraz SiMR. Wykładowca uczelni wyższych. Posiada doświadczenie jako konstruktor  oraz technolog napraw. Czynny sportowiec - bierze udział w triatlonach oraz maratonach. Jego pasją są pływanie i bieganie.

Marek Matejkowski


Ponad 20-letni staż pracy w firmie Schaeffler Polska. Swoją karierę rozpoczynał jako handlowiec produktów LuK, INA, FAG. Od wielu lat specjalista szkoleń i analiz technicznych produktów Schaeffler. Wykształcenie wyższe, absolwent Politechniki Warszawskiej.

 

 

 

 

Opcje strony

do góry