Nowości

Aktualnie znajdujesz się na:

Najlepsi trenerzy

Szkolenia techniczne Schaeffler REPXPERT prowadzone są przez doświadczonych trenerów.

Nasi trenerzy posiadają wiedzę techniczną (Schaeffler jest dostawcą części na pierwszy montaż) oraz bogatą wiedzę praktyczną.

 

Kacper Zabłocki

od ponad 6 lat specjalista ds. technicznych w Schaeffler Polska. Od 2 lat teamleader zespołu technicznego. Absolwent Politechniki Warszawskiej, na wydziale eksploatacji pojazdów samochodowych oraz transportu. Swoją karierę rozpoczynał  jako trener szkoleń teoretycznych i praktycznych w branży motoryzacyjnej. W Schaeffler Polska jest ekspertem ds. szkoleń i analiz technicznych.

Łukasz Cholewa


Trener techniczny z wieloletnim stażem, od 2022 roku w szeregach Schaeffler Polska. Absolwent Politechniki Gliwickiej na wydziale transportu, eksploatacji i utrzymania pojazdów oraz technik elektronik o specjalizacji systemy komputerowe. Po 15-stu latach pracy jako informatyk wrócił do techniki motoryzacyjnej i przez kolejne 7 lat prowadził szkolenia techniczne z eksploatacji, napraw i serwisowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Pasjonat motoryzacji, lubi górskie wędrówki oraz enduro.
 

Marek Matejkowski


Ponad 20-letni staż pracy w firmie Schaeffler Polska. Swoją karierę rozpoczynał jako handlowiec produktów LuK, INA, FAG. Od wielu lat specjalista ds. szkoleń i analiz technicznych produktów Schaeffler. Wykształcenie wyższe, absolwent Politechniki Warszawskiej.

Wojciech Sokolowski

Przed przyjściem do Schaeffler Wojciech zajmował to samo stanowisko w TMD Friction z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu IAM przez 4 lata w regionie Europy Wschodniej.

Przed TMD zdobywał doświadczenie jako mechanik samochodów osobowych i ciężarowych w branży IAM i OE. Będzie odpowiedzialny za świadczenie usług technicznych w południowej Polsce.

 

 

 

 

Opcje strony

do góry